متابوک

متابوک ارکابوک راهی آسان برای کسب درآمد اینترنتیارکا بوک جهت تکمیل کادر بازاریابی و فروش خود استخدام می نماید. بازاریاب خانم تهران  و شهرستان بصورت غیر حضوری. منشی دفتر . بازاریاب متمرکز و پشتیبان مراکز فروش در تهران. علاقه مندان برای اطلاع بیشتر از شرایط کاری رزومه خود را به ایمیل :  info@erkabook.ir ارسال نمایند و یا با شماره تلفن :۰۲۱۶۶۱۷۶۷۱۸ بخش منابع انسانی تماس حاصل نمایند.

متابوک - نیمه وقت

نیازی به فعالیت هر روز و تمام وقت نیست

فروشگاه کتاب ارکابوک بستری را ایجاد کرده که به واسطه آن می توانید بدون نیاز به هیچ سرمایه ای کسب درآمد نمایید. این طرح صرفا یک طرح کارآفرینی مشارکتی است با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، بازاریابان و کلیه کاربران ایجاد شده که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه و کسب درآمد برای افراد است. این طرح سیستمی مدرن و نوآورانه می باشد که شما به راحتی میتوانید کسب در آمد خود را با آن شروع کنید. ما این سیستم فروش و مدل بازاریابی را متابوک نام گذاری کرده ایم.در مدل متابوک شما میتوانید حتی با یک تلفن به راحتی کسب درآمد نمایید

دلارمتابوک کسب و کار پول ساز

مدل کاری متابوک

خوب میرسیم به بخش مدل کار. همونطور که میدونید ما مرکز توزیع کتاب هستیم و قطعا هر کاری که میکنیم به کتاب ارتباط داره. متابوک هم از این قاعده استثنا نمیتونه باشه.
دوستانی که تمایل به همکاری و کسب در آمد دارن ابتدا توی سایت ارکابوک، ثبت نام میکنن و نام کاربری شون رو به شماره پیامک ما ارسال میکنن. دوستان تیم آیتی ما روی سایت ارکابوک برای شما یک پنل کاربری تهیه میکنن که شما میتونید از طریق پنل ثبت سفارش کنید فروشتون رو ببینید درآمد حاصله خودتون رو ببینید ،تعداد مشتری ها و…. بعد از فعال شدن پنل میریم به سمت اصل کار. البته یه سری بروشور کاتالوگ و معرفی نامه هم رو پنل هر کدوم از دوستان هست که برای شما بطور کامل توضیحات کار رو داره.
کار شما اینه که بصورت تلفنی؛حضوری؛رابطه ای و هر روش دیگه مدارس شهر خودتون رو ویزیت کنید و از مدارس شهرتون کتابهای مورد نیازشون رو سفارش بگیرید. تمام مدارس برای سال تحصیلی جدید از کتابهای آموزشی استفاده میکنن و شما میتونید با تخفیف خوبی که ما بهتون میدیم مدارس رو راحت تر جذب کنید چون شما بهترین شرایط فروش رو ارائه میدید.در مورد محصولات و نحوه فروش و هر سوال دیگه ای که داشته باشید همکارای ما راهنماییتون میکنن.
ما طرح متابوک رو سال گذشته بطور آزمایشی شروع کردیم. شاید باورتون نشه ولی یک بازاریاب ما به تنهایی مبلغ یکصد میلیون تومن به مدارس کتاب فروخت و حدود دوازده میلیون تومن سود در یک ماه براش حاصل شد پس شمام اگر بخواین و اگر تلاش کنید قطعا میتونید.
اینم بگم اصلا کار سختی نیست چون تمام اطلاعات رو ما در اختیارتون میزاریم و مهمتر از اون شرایط ما برای مدارس عالیه.
تیم یه توضیح اجمالی برای دوستانی که سوال کرده بودن که مدل کار چی هست.

همیشه فرصت دارید هیچ وقت برای شروع یه کار تازه دیر نیست

امیدوارم موفق باشید و از این فرصت استفاده کنید.

شماره ارسال پیامک ۱۰۰۰۳۸۷۸۱۶۱۷۹۳

تلفن:۰۲۱۶۶۱۷۶۷۱۸

متابوک

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

بدلیل انبار گردانی و تغییرات در سایت ثبت سفارش تا مورخ 30 مرداد غیرفعال خواهد بود :( رد کردن