صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / آغاز ثبت نام بن دانش آموزی خرید کتاب در روزهای آینده

آغاز ثبت نام بن دانش آموزی خرید کتاب در روزهای آینده

ثبت نام دانش آموزان برای دریافت بن خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در هفته پیش رو انجام می‌شود.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تسهیلات اختصاص یافته توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای نخستین بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یارانه خرید کتاب به دانش آموزان تعلق خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، ارزش این بن کارت های خرید کتاب به مبلغ ۵۰ هزار تومان خواهد بود که ۲۵ درصد از آن از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۲۵ درصد باقی مانده نیز از سوی دانش آموزان تامین خواهد شد.

ثبت نام و مدیریت ارائه بن کتاب دانش آموزان توسط خانه کتاب انجام می شود و این بن کارت‌ها صرفا در ایام برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهند بود. اطلاعات تکمیلی درباره نحوه و شرایط ثبت نام به زودی اعلام می شود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *