صفحه اصلی / ارکارت

ارکارت - فروشگاه اینترنتی کتاب ارکابوکارکارت چیست ؟

ارکارت نام کارت های اعتباری مجموعه ارکابوک می باشد که به دارندگان آن امکان خرید محصولات فرهنگی از جمله کتاب، نرم افزار، بازی فکری و دیگر محصولات فرهنگی را با تخفیف ویژه فراهم می نماید.  هر ارکارت به نام شخص و با کد ۱۶ رقمی منحصر به فرد صادر خواهد شد، ارکارت ها از تاریخ انقضاء مندرج روی کارت یک سال اعتبار خواهند داشت، ارکارت ظاهری شبیه به کارت اعتباری بانک ها دارد اما عملکرد آن متفاوت خواهد بود، به این شکل که تخفیف های لحاظ شده به صورت اعتبار به کارت شخص واریز خواهد شد و امکان انتقال وجه نقدی، وصول و دیگر امکانات کارت عابر بانک را نخواهد داشت و فقط در مجموعه های معرفی شده توسط سایت رسمی و یا فراخوان های رسمی این مجموعه قابل استفاده خواهد بود .

مدیران روابط عمومی، امور فرهنگی و یا اداره رفاه که در مجموعه هایی از قبیل ادارات، ارگان ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی حضور دارند می توانند برای پرسنل محترم مجموعه خود ارکارت تهیه نمایند، در این صورت کارت ها کاملأ رایگان و با اعتبار یک ساله از تاریخ صدور در اختیار تمامی پرسنل قرار خواهد گرفت و امکان استفاده از امکانات کارت را خواهند داشت، در صورت تمایل جهت عقد قرار داد و صدور ارکارت برای پرسنل مجموعه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

[porto_lightbox type=”btn” btn_size=”lg” btn_skin=”quaternary” lightbox_animation=”zoom-anim” text=”خرید ارکارت”]
[/porto_lightbox]

چگونه می توانم ارکارت تهیه کنم ؟

روش تهیه ارکارت

اگر اهل مطالعه هستید و یا در جمع خانواده خود دانشجو و یا دانش آموز دارید، ارکارت می تواند برای شما شرایطی را فراهم  کند تا در طول یک سال استفاده کاهش هزینه چشم گیری را تجربه نمایید و از خدمات ویژه کارت خود نیز لذت ببرید، با پرداخت ۱۵/۰۰۰ تومان ارکارت خود را با اعتبار یک ساله دریافت نمایید و از تمامی خدمات ارکارت بهره مند شوید، برای ثبت نام  فرم ثبت نام ارکارت شخصی را تکمیل نمایید.

[porto_lightbox type=”btn” btn_size=”lg” btn_skin=”quaternary” lightbox_animation=”zoom-anim” text=”درخواست ارکارت سازمانی”][gravityform id=”7″ title=”true” description=”true” ajax=”true”][/porto_lightbox]
[porto_lightbox type=”btn” btn_size=”lg” btn_skin=”quaternary” lightbox_animation=”zoom-anim” text=”تکمیل فرم پرسنلی”][gravityform id=”6″ title=”true” description=”true” ajax=”true”][/porto_lightbox]

قابل توجه پرسنل محترم ادارات، ارگان ها و شرکت های خصوصی و دولتی که از جانب مجموعه خود فراخوان تکمیل فرم ارکارت را دریافت نموده اند ،از طریق گزینه روبرو اقدام نمایند.

ارسال رایگان کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب ارکابوک

تا کی ارکارتی هستم

تو یکسال اعتبار داری و میتونی هرسال هم تمدید کنی

ارسال رایگان کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب ارکا بوک

چجوری شارژ میشم

در هرخرید تخفیفت همون لحظه واریز میشه به ارکارتت و شارژ میشی ،خرید های بعد از اعتبارت خرج کن

ارسال رایگان کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب

چقدر تخفیف میگیرم

با دریافت ارکارت از ابتدا ۲۰% و با خرید بیشتر تا ۳۰% تخفیف بگیر

ارسال رایگان کتاب ارکابوک فروشگاه اینترنتی کتاب ارکابوک

من ارکارت میخوام

میتونی برای خودت ،دوستانت و یا کارمندانت بدون محدودیت ارکارت تهیه کنی

بزودی خدمات ویژه این بخش منتشر و به اطلاع شما خواهد رسید

بزودی خدمات ویژه این بخش منتشر و به اطلاع شما خواهد رسید

بزودی خدمات ویژه این بخش منتشر و به اطلاع شما خواهد رسید

بزودی خدمات ویژه این بخش منتشر و به اطلاع شما خواهد رسید

سئوالات متداول

شما می توانید با مراجعه به سایت و انتخاب دسته مورد نظر، کالاهای موجود را بازدید و خرید انلاین انجام دهید و یا با شماره تماس معرفی شده در بخش تماس با ما سفارش خود را ثبت نموده کالای مورد نیاز خود را تهیه نمایید .

با توجه به حجم زیاد عناوین، تنوع محصول و با توجه به آغاز این طرح در مهر ۱۳۹۵، تکمیل اطلاعات کمی زمان بر بوده.  لذا بیشتر محصولات موجود که امکان تهیه و ارسال آن وجود دارد هنوز روی سایت قرار نگرفته، بدیهی است که روزانه محصولات جدیدی اضافه خواهد شد و تا تکمیل اطلاعات سایت شما عزیزان می توانید با تماس و ثبت سفارش از موجودی کالای خود اطمینان حاصل نموده و کالای مورد نظر را تهیه نمایید.

چنین امکانی در حال حاضر وجود نخواهد داشت.  با توجه به برنامه های آتی در این طرح، تلاش میکنیم تا بیش از ۱۵۰۰ ناشر منتخب و برتر کشور را در زمینه های مختلف صنعت نشر پوشش داده و کتب آنها را با شرایط ارکارت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، همچنین تولیدکنندگان نرم افزار های عمومی و تخصصی و تولیدکنندگان بازی های فکری و آموزشی نیز به همین شکل خواهند بود و در حال حاضر بیش از ۶۰۰ ناشر در صنف نشر و ۲۰ شرکت در زمینه نرم افزار و بازی فکری در این طرح عضو هستند و هر ماه تعداد این مجموعه ها افزایش خواهد یافت .

تاریخ صدور یا انقضاء روی هر کارت درج شده است و یک ماه قبل از تاریخ انقضاء کارت پیام اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد و شما را از تاریخ مراجعه مطلع خواهد نمود، جهت تمدید می توانید از بخش  تمدید ارکارت  اقدام نمایید و با پرداخت مبلغ( طبق تعرفه بانک ها در سال جاری )ارکارت خود را تمدید و استفاده نمایید.

در صورت مفقود شدن و مخدوش شدن کارت  ابتدا با تماس  با ارکا بوک و اطلاع به مسئولین کارت خود را سوزانده و  هزینه صدور مجدد برابر با تعرفه بانکی را به حساب معرفی شده از جانب مسئولین واریز نمایید .

تمام امتیازات و اعتبار قبلی ارکارت شخص، بعد از تعویض و یا تمدید محفوظ بوده و پس از صدور  مجدد تمامی اعتبار و شرایط درصدی روی آن اعمال خواهد شد و با امتیازات و اعتبار گذشته از ارکارت خود استفاده می کنید.

تخفیف ها فقط روی مبالغ پرداخت نقدی و واریزی مستقیم در هر خرید اعمال خواهد شد و مبالغی که از اعتبار کارت پرداخت می گیرد شامل تخفیف نمی شود، زیرا اعتبار ارکات شما همان تخفیف های اعمال شده در خرید های قبلی شماست و روی اعتبار (تخفیف قبلی) اعمال تخفیف مجدد امکان پذیر نخواهد بود.

تخفیف هر مشتری از ابتدای دریافت ارکارت ۲۰% خواهد بود که روی هر خرید اعمال شده و مبلغ کسر شده به اعتبار ارکارت شخص منتقل می گردد و در خرید های بعد قابل استفاده خواهد بود.

در مرحله دوم هر مشتری که به جمع خرید بالای  ۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان برسد می تواند از  ۲۵% تخفیف استفاده نمایند، همچنین از این پس میتوانید از خدمات( وی ای پی )استفاده نمایید.

در مرحله سوم هر مشتری که به جمع خرید بالای ۱/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان برسد  می تواند از  ۳۰% تخفیف استفاده نمایند، همچنین از این پس میتوانید از خدمات( وی ای پی ویژه )استفاده نمایید.

تخفیف ها طبق تعرفه ارکارت و بر اساس شرایط ارکارت شخص از روی وجهی که به صورت نقدی پرداخت گردیده کسر می شود و بلافاصله به کارت شخص منتقل می گردد و در خرید های بعدی می تواند از اعتبار کارت استفاده نماید.

شخص می تواند انتخاب نماید که مبلغ خرید خود بخشی از مبلغ و یا کل مبلغ را از اعتبار پرداخت نماید و یا کل مبلغ را نقد پرداخت نموده و به اعتبار ارکارت خود اضافه کند و در طول مدت اعتبار کارت امکان ذخیره اعتبار را خواهد داشت و هرگز این اعتبار از بین نخواهد رفت حتی با سوزاندن و یا تمدید کارت اعتبار و شرایط تخفیف محفوظ خواهد ماند.

به غیر از کتب دانشگاهی از جمله( پیام نور،سمت،جهاد دانشگاهی،دانشگاه تهران )و …  و همچنین ناشرین دولتی مانند( آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری، منادی تربیت، مدرسه، امیر کبیر )و … که مالکیت دولتی دارند فقط تهیه خواهد شد و شامل تخفیف و شرایط ارکارت نمی شود، کتب همه ناشرین کشور در هر زمینه ای که باشند به غیر از موارد فوق شامل شرایط ارکارت خواهد بود( هم تخفیف و هم ارسال رایگان )خواهد داشت.

هیچ گاه رمز خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید …

مجموعه ارکا بوک فقط از روی کد ۱۶ رقمی کارت و رمز عبور شما را شناسایی و به شما خدمات خواهد داد و  شخص استفاده کننده می تواند از مزایای کارت شما بهره مند شود، این کار برای شما ضرری نخواهد داشت بلکه باعث می شود شما زودتر به سقف خرید مشخص شده برسید و از تخفیف بهتر و خدمات ویژه VIP مجموعه ارکا بوک استفاده نمایید، پیشنهاد می شود در صورت نیاز خرید اشخاص دیگر را نیز خودتان انجام دهید و کارت و رمز خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

تذکر:  در صورتی که کارت شما ربوده شده و یا توسط شخصی دیگری که کارت را در اختیارش قرار داده اید استفاده شود و سفارشی را با اعتبار شما پرداخت نماید، تمامی مسئولیت و عواقب آن با شما خواهد بود و مجموعه ارکا تعهدی در قبال بازگشت اعتبار شما موجود در کارت شما نخواهد داشت، بدیهی است که در صورت درخواست ابطال کارت قبلی انجام می شود و کارت جدید با اخذ مبلغ ۱۵/۰۰۰ تومان مجدد صادر می گردد.

لطفا در حفظ و نگهداری کارت و رمز ارکارت خود کوشا باشد .

گاهی محصولاتی در سایت معرفی می شود که برای عموم تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود، اشخاصی که ارکارت دارند طبق تعرفه مبلغ پشت جلد را با کسر تخفیف خاص ارکارت خود خرید خواهند کرد و تخفیف گرفتن روی قیمت تخفیف خورده ی سایت مقدور نیست.

بعد از اتمام و قطعی شدن هر فاکتور  و پرداخت خرید انلاین، ایمیل و پیام کوتاه برای شخص ارسال می شود که نام کتاب و مبلغ خرید و مبلغ تخفیف و اعتبار شخص را نشان خواهد داد و همچنین با مراجعه به بخش  حساب کاربری از تمامی اطلاعات خرید و اعتبار و میزان تخفیف و غیره حساب خود مطلع شوید.

برای اطلاع از شرایط و قوانین قرارداد با ادارات و ارگان ها و قرارداد های رسمی و دیگر خدمات دست جمعی اینجا کلیک کنید.