صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / بن کارت ۲۵۰ هزار تومانی برای اهل قلم در نمایشگاه کتاب

بن کارت ۲۵۰ هزار تومانی برای اهل قلم در نمایشگاه کتاب

مبلغ بن اهل قلم ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با افزایش ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۵۰ هزار تومان است که به صورت رایگان در اختیار اهالی قلم قرار خواهد گرفت.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با هماهنگی های صورت گرفته از سوی خانه کتاب، در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به اهالی قلم به صورت رایگان تعلق خواهد گرفت.

با حمایت های صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهالی قلم، بن کارت های اهالی قلم افزایش ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

بر اساس این گزارش، پدیدآورندگانی که در ۵ سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال، ۲ عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند و آن دسته از پدیدآورندگانی که طی ۵ سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان ۳ عنوان کتاب منتشر کرده اند بن کارت خرید کتاب را دریافت خواهند کرد.

همچنین آن دسته از پدیدآورندگانی که در گذشته کارت بن الکترونیک از خانه کتاب دریافت کرده‌اند، مبالغ به همان کارت واریز می شود و پدیدآورندگانی که از بن کارت الکترونیک برخوردار نبوده اند، برای آن ها کارت صادر خواهد شد. پدیدآورندگانی که از کارت عضویت در انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن اهل قلم ایران برخوردار هستند، کارت بن الکترونیک شان شارژ خواهد شد. همچنین پدیدآورندگان که کارت عضویت این دو انجمن را دارند در صورتی که لیست آنها با شرایط پرداخت بن الکترونیک مغایرت داشته باشد، مشمول این طرح نخواهند شد.

بر اساس این گزارش، پدیدآورندگان تمامی کتب درسی، کمک درسی، آموزشی و کمک آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی راهنمای درسی، مجموعه تست یا آزمون از مقطع دبستان تا دکتری مشمول این طرح نخواهند بود و هیچ تسهیلاتی در قالب بن کارت اهل قلم به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

پدیدآورندگان جهت دریافت تسهیلات اهل قلم می توانند به سایت www.ahleghalam.ir مراجعه نمایند.

بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در روزهای ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *