صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / تقویم زمانی آزمون‌های سال ۹۵ + تاریخ برگزاری کنکور سراسری و ارشد

تقویم زمانی آزمون‌های سال ۹۵ + تاریخ برگزاری کنکور سراسری و ارشد

قویم زمانی برگزاری آزمون‌های سال ۹۵ مشخص است و براین اساس آزمون سراسری در تاریخ ۲۴ و ۲۵ تیر ماه،‌ کنکور ارشد در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت و کاردانی به کارشناسی ۲۲ مرداد برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ از تاریخ ۱۹ بهمن تا ۲۸ بهمن ۹۴ انجام شد. این آزمون در تاریخ ۲۴ و ۲۵ تیر ۹۵ برگزار خواهد شد.

این آزمون برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین کدرشته محل‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

** ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد

ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ در تاریخ ۱۶ تا ۲۲ آذر ۱۳۹۴ صورت گرفت و این آزمون در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون برگ راهنما، تاریخ، محل و نحوه برگزاری آزمون دوشنبه ۶ اردیبهشت روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و در نشریه پیک سنجش نیز در روزهای دوشنبه ۶ اردیبهشت و ۱۳ اردیبهشت منتشر می‌شود.

کارت شرکت در جلسه آزمون و برگ راهنما از دوشنبه ۱۳ اردیبهشت لغایت چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت روی سایت سازمان قرار داده می‌شود و داوطلبان می‌توانند در این مهلت نسبت به دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون ارشد اقدام کنند.

** ۲۴ مرداد آغاز ثبت‌نام نوبت دوم دکترای تخصصی

زمان ثبت‌نام نوبت دوم دکترای تخصصی سال ۹۵ از تاریخ ۲۴ مرداد تا ۳۰ مرداد ۹۵ انجام خواهد شد و زمان برگزاری آزمون ۷ آبان است.

** ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی از ۱۱ خرداد ۹۵

ثبت‌نام برای آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۱ خرداد تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ انجام می‌شود و این آزمون در تاریخ ۲۲ مرداد برگزار خواهد شد.

** ۲۲ اردیبهشت ۹۵ زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی‌وحرفه‌ای

زمان ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از تاریخ ۲۲ اردیبهشت تا ۲۹ اردیبهشت ۹۵ انجام می‌شود و این آزمون در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۵ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *