صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / دایره المعارف مصور زندگی امام خمینی(ره) به چاپ پنجم رسید

دایره المعارف مصور زندگی امام خمینی(ره) به چاپ پنجم رسید

چاپ پنجم کتاب دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی(ره) توسط انتشارات سایان در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات سایان که به چاپ کتاب های دایره المعارف و دانشنامه مصور اشتغال دارد، امسال با ۳۱ عنوان در سی امین نمایشگاه بین المللی تهران شرکت کرده که از این تعداد، ۱۷ کتاب چاپ اولی هستند.

یکی از کتاب های این ناشر، دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی(ره) است که چاپ پنجمش توسط این ناشر در این دوره نمایشگاه عرضه شده است. چاپ پنجم این کتاب با شمارگان ۵ هزار نسخه عرضه شده است.

کتاب مهم دیگر این ناشر، «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی» است که چاپ سومش در نمایشگاه عرضه شده است. چاپ اول این کتاب سال گذشته با شمارگان ۵ هزار نسخه به بازار عرضه شد. در حال حاضر هم چاپ سوم این کتاب، با شمارگان هزار نسخه در غرفه این ناشر عرضه می شود.

کتاب «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت الله سید علی خامنه ای» هم با چاپ اول خود که ۱۰۰ هزار نسخه بود، در نمایشگاه امسال عرضه شده است.

از جمله کتاب های تازه عرضه شده این ناشر در نمایشگاه، می توان به «ژنرال» شامل سرگذشت بزرگترین فرماندهان نظامی تاریخ و دایره المعارف مصور «جنگجویان» شامل ۲۵۰۰ سال زندگی دراماتیک سربازان از سامورایی های ژاپن تا تک تیراندازان آمریکایی اشاره کرد.

دایره المعارف مصور «دایناسور» هم از دیگر کتاب های تازه چاپ انتشارات سایان است که طی روزهای گذشته وارد نمایشگاه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *