صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / چگونه یک دستفروش میلیاردر شد؟!

چگونه یک دستفروش میلیاردر شد؟!

 

مجموعه سه جلدی «داستان‌های کار‌آفرینی» را انتشارات «کار و دانشگاه» منتشر کرد.
انتشارات «کار و دانشگاه» سه کتاب با‌ عنوان‌های «قطار جادویی۱ داستانی که به واقعیت پیوست»، «آپارتمان شما چه ‌کاره است؟» و «طاهره جوان سمبل خود‌‌باوری» نوشته مهندس علی زارعی،‌ مدرس خلاقیت و کار‌آفرینی از مجموعه داستان‌های کار‌آفرینی را منتشر کرده است.

کتاب «قطارجادویی۱(داستانی که به واقعیت پیوست)» با محوریت، تحولی جدید در کارآفرینی و اشتغال کشور به موضوعاتی مانند آموزش کار‌آفرینی، کار‌گاه‌‌های کار‌آفرینی و ایجاد اشتغال پرداخته شده است. «نمودار موفقیت»، «ملاقات با مرد هزار ساله»،‌ «دستفروشی که میلیاردر شد!»، «ریسک‌پذیری»، «کار‌‌‌گروهی»، «هوش مالی» و«رقیبان کسب‌و‌کار» از جمله فصل‌های این کتاب ۱۶ فصلی است.

داستان قطار جادویی نزدیک طی سال‌های ۱۳۹۱ و ۹۲ به‌صورت سسلسه‌وار در نشریه «پنجره خلاقیت» چاپ شده است. مجموعه این داستان‌ها با نظر مولف در نهایت به‌صورت کتاب منتشر شد.

«قطارجادویی۱(داستانی که به واقعیت پیوست)» با شمارگان یک‌هزارنسخه ۲۷۰ در صفحه به بهای ۲۱ هزار تومان منتشر شده است.

«آپارتمان شما چه ‌کاره است؟» نیز در ۱۴ فصل تدوین شده است. نویسنده در تشریح اهداف تالیف، این کتاب را محتوایی برای آشنا کردن مخاطبان با مشاغل گوناگون، دارای نکاتی درباره کارآفرینی و موفقیت معرفی و شیوه‌ای را برای کسانی که می‌خواهند درباره مشاغل مختلف پژوهش کنند ارائه کرده است. «آپارتمان شما چه ‌کاره است؟» نیز مانند کتاب نخست، نویسنده با قلم داستانی اهداف آموزشی خود را دنبال می‌کند.

«آپارتمان شما چه ‌کاره است؟» با شمارگان یک‌هزار نسخه در ۵۵ صفحه، به بهای سه‌هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

«طاهره جوان، سمبل خود‌‌باوری» کتاب دیگر زارعی است. نویسنده در این کتاب، موفقیت طاهره جوان را به‌عنوان یک صاحب‌ تجربه با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است.

«طاهره جوان، سمبل خود‌‌باوری» با شمارگان یک‌هزار نسخه در ۱۶ صفحه، به‌بهای سه‌هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

ارکاخبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *