صفحه اصلی / تازه ترین خبرها... / چگونگی دریافت کتاب دانش‌آموزان جهشی و تمدید ثبت نام کتب درسی

چگونگی دریافت کتاب دانش‌آموزان جهشی و تمدید ثبت نام کتب درسی

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از تمدید ثبت‌نام کتب درسی تا ۲۲خرداد ماه خبر داد و چگونگی دریافت کتب درسی ویژه دانش‌آموزان جهشی را تشریح کرد.

لیدا نیک‌روش در گفتگو با خبرنگار مهر دربارهٔ چگونگی دریافت کتاب توسط دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می‌روند گفت: دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می‌روند و یا تغییر رشته می‌دهند، یا فقط به تعدادی از کتاب‌های درسی نیاز دارند، می‌توانند از تاریخ ۱۸ شهریور ماه سفارش کتاب‌های درسی را از منوی «سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی» در سامانه ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

وی افزود: همچنین، معلمان نیز می‌توانند سفارش کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی مورد نیاز خود، ۱۵ شهریور ماه از منوی «سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی» در سامانه ثبت نمایند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: بر اساس زمان پیش بینی شده، مهلت ثبت نام برای کتب درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی، پیش دانشگاهی و کتب تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان (هشتم و نهم) و شاخه فنی و حرفه‌ای تا ۱۵ خرداد بوده است که تا تاریخ ۲۲ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ تمدید شده است.

نیک روش گفت: سفارش و توزیع کتاب‌های درسی دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، پیش دانشگاهی، متوسطه دوم شاخه فنی و حرفه‌ای (پایه دهم و یازدهم) و کتاب‌های درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان (پایه‌های ۷ و ۸ و۹) از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com انجام می‌گیرد.

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: زمان سفارش گروهی یا انفرادی کتب درسی پایه اول ابتدایی نیز از ۱۵ تیر الی ۱۷ شهریور ماه است.

ارکاخبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *